Szent Gellért ösztöndíj

Az alapítványt a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Titkársága azzal a céllal hozta létre, hogy a katolikus közoktatási intézmények szakmai és hitéleti fejlődéséhez anyagi támogatást nyújtson. Elsősorban a keresztény értékrend, a katolikus szellemiség elmélyítését hivatott megvalósítani, hogy a katolikus intézményekben folyó nevelésoktatásban a katolikus hit és erkölcsi alapelvek érvényesüljenek. A támogatást a Pro Paedagogia Christiana Alapítvány nyújtja a katolikus közoktatási intézményben tanuló diákoknak.

A 2017. évben Dubai Roberta Barbara 2.a (Kecel) és Gáspár Borbála Györgyi 6.oszt. (Tázlár) tanuló részesült Szent Gellért Ösztöndíjban. Mindketten jó tanulmányi eredményükkel érdemelték ki az ösztöndíjat.

A Szent Gellért Ösztöndíj 2017-es oklevelét itt tekintheti meg!

A 2015. évben Dubai Petronella 5.a (Kecel) és Huczek Csilla 2.oszt. (Tázlár) tanuló részesült Szent Gellért Ösztöndíjban. Mindketten jó tanulmányi eredményükkel érdemelték ki az ösztöndíjat.

A Szent Gellért Ösztöndíj 2015-ös oklevelét itt tekintheti meg!

mmm